Przewodnik po Kolosach (za rok) 2017 - DLA DZIENNIKARZY

Ilość wyświetleń: 3930 - Dodano: sobota, 03 marca 2018 00:19

Przewodnik po Kolosach (za rok) 2017 - DLA DZIENNIKARZY

Drodzy dziennikarze, którzy wybieracie się do Gdyni: Kolosy to duża impreza, więc wiemy, że czeka Was dużo pracy. Chcielibyśmy, żeby była nie tylko ciężka, ale i satysfakcjonująca. Na ile to możliwe, chcielibyśmy również Wam pomóc, dlatego zebraliśmy tu, w jednym miejscu, wszystkie najważniejsze i najpotrzebniejsze informacje dotyczące 20. OSPŻiA oraz Kolosów (za rok) 2017. Mamy nadzieję, że się przydadzą.


 

1. AKREDYTACJE

Prowadzenie działalności dziennikarskiej podczas imprezy wymaga akredytacji. Prosimy osoby i redakcje zainteresowane jej uzyskaniem o kontakt z nami przed imprezą (najlepiej przez wysłanie formularza akredytacyjnego dostępnego TUTAJ). Wnioski o akredytacje przyjmujemy mailowo do piątku, 9 marca (jeśli akredytacja zostanie przyznana, otrzymacie potwierdzenie drogą elektroniczną).

Akredytacje będzie też można uzyskać w trakcie trwania Kolosów w Biurze Organizacyjnym imprezy (na parterze hali Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8, miejsce będzie wyraźnie oznakowane) po okazaniu ważnej legitymacji służbowej wystawionej przez konkretną redakcję/wydawcę. Ponieważ nie jesteśmy w stanie zagwarantować pozytywnego rozpatrzenia każdej prośby o akredytację na miejscu, rekomendujemy wcześniejsze wysłanie formularza.

Uzyskanie akredytacji prasowej/radiowej nie jest równoznaczne ze zgodą na filmowanie i fotografowanie podczas trwania Kolosów (za rok) 2017. Prosimy, by osoby i redakcje zainteresowane prowadzeniem w trakcie imprezy działalności audiowizualnej, w tym fotograficznej, wyraźnie to zgłosiły, występując o akredytację. Nie przewidujemy możliwości, by rejestrowanie obrazu i/lub dźwięku podczas Kolosów (za rok) 2017 odbywało się bez uzyskania na to zgody organizatora.

 

(DLA DZIENNIKARZY Z MEDIÓW PATRONUJĄCYCH KOLOSOM:

Konieczność uzyskania akredytacji nie dotyczy przedstawicieli redakcji, które są patronami medialnymi Kolosów, niemniej prosimy reprezentujących je dziennikarzy, by również, zanim rozpoczną pracę, zgłosili się do Biura Organizacyjnego po odbiór identyfikatorów).

   

2. MATERIAŁY DO WYKORZYSTANIA

 

* Informacja prasowa o Kolosach (za rok) 2017 (LINK | PDF)

 

* Czym są Kolosy (PDF)

 

* Pełny program z opisami poszczególnych pokazów:

Duża Sala, Gdynia Arena (LINK | PDF)

Sala Seminaryjna, Gdynia Arena (LINK | PDF)

Fotoplastykon, Centrum Konferencyjne PPNT Gdynia (LINK | PDF | JAK TRAFIĆ)

 

* Harmonogram (program skrócony):

Duża Sala, Gdynia Arena (PDF)

Sala Seminaryjna, Gdynia Arena (PDF)

Fotoplastykon, Centrum Konferencyjne PPNT (PDF)

 

* Salon mediów i sprzętu outdoorowego:

plan stoisk w hali Gdynia Arena (JPG)

 

* Kolorowy program Kolosów (za rok) 2017:

Wszystkie wydarzenia związane z Kolosami (za rok) 2017 z opisami i zdjęciami (PDF, 3,13 MB).

 

3. ZDJĘCIA

Zdjęcia udostępniamy bezpłatnie. Prosimy zainteresowane redakcje o kontakt.

 

4. DO POBRANIA

Kolosy (za rok) 2017- LOGO (POBIERZ)

Kolosy (za rok) 2017 - PLAKAT (POBIERZ)

Kolosy (za rok) 2017 - BANER 1186x354 (POBIERZ)

 

5. ORGANIZACJA FINAŁU KOLOSÓW I CEREMONII WRĘCZENIA NAGRÓD

W trakcie trwania ceremonii (w niedzielę 11 marca od godz. 16.00 w hali Gdynia Arena) na scenie będą mogły przebywać wyłącznie osoby wskazane przez organizatorów, w tym fotoreporter i operator kamery z ramienia organizatora Kolosów. Pozostałe osoby posiadające akredytacje audiowizualne prosimy o zajęcie miejsc umożliwiających sprawny przebieg ceremonii, przede wszystkim o niewchodzenie na scenę.

 

6. KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań i/lub wątpliwości, prosimy się z nami kontaktować:

+48 503 478 940

 

Do zobaczenia w Gdyni!