Przewodnik po Kolosach (za rok) 2018 – DLA DZIENNIKARZY

Ilość wyświetleń: 3961 - Dodano: niedziela, 03 marca 2019 13:23

Przewodnik po Kolosach (za rok) 2018 – DLA DZIENNIKARZY

Wiemy, że poradzilibyście sobie w Gdyni nawet bez tego przewodnika. Ale pomyśleliśmy, że może mimo wszystko się Wam przyda. Trzy dni Kolosów to mnóstwo pracy. Mamy nadzieję, że będziecie mieli z niej przyjemność i satysfakcję. Żeby było trochę mniej znojnie, a bardziej wygodnie – wszystkie (mamy nadzieję) ważne informacje, które mogą się przydać w relacjonowaniu 21. OSPŻiA – Kolosów (za rok) 2018, zebraliśmy w jednym miejscu. Właśnie tutaj. Częstujcie się.


 

1. AKREDYTACJE

Prowadzenie działalności dziennikarskiej podczas imprezy wymaga akredytacji. Prosimy osoby i redakcje zainteresowane jej uzyskaniem o kontakt z nami przed imprezą (najlepiej przez wysłanie formularza akredytacyjnego dostępnego TUTAJ). Wnioski o akredytacje przyjmujemy mailowo do piątku, 8 marca (jeśli akredytacja zostanie przyznana, otrzymacie potwierdzenie drogą elektroniczną).

Akredytacje będzie też można uzyskać w trakcie trwania Kolosów w Biurze Organizacyjnym imprezy (na parterze hali Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8, miejsce będzie wyraźnie oznakowane) po okazaniu ważnej legitymacji służbowej wystawionej przez konkretną redakcję/wydawcę. Ponieważ nie jesteśmy w stanie zagwarantować pozytywnego rozpatrzenia każdej prośby o akredytację na miejscu, rekomendujemy wcześniejsze wysłanie formularza.

Uzyskanie akredytacji prasowej/radiowej nie jest równoznaczne ze zgodą na filmowanie i fotografowanie podczas trwania Kolosów (za rok) 2018. Prosimy, by osoby i redakcje zainteresowane prowadzeniem w trakcie imprezy działalności audiowizualnej, w tym fotograficznej, wyraźnie to zgłosiły, występując o akredytację. Nie przewidujemy możliwości, by rejestrowanie obrazu i/lub dźwięku podczas Kolosów (za rok) 2018 odbywało się bez uzyskania na to zgody organizatora.

    

2. MATERIAŁY DO WYKORZYSTANIA

* Informacja prasowa o Kolosach (za rok) 2018 (LINK | PDF)

* Czym są Kolosy (PDF)

* Pełny program z opisami poszczególnych pokazów:

Duża Sala, Gdynia Arena (LINK | PDF)

Sala Seminaryjna, Gdynia Arena (LINK | PDF)

Fotoplastykon, Centrum Konferencyjne PPNT Gdynia (LINK | PDF JAK TRAFIĆ)

* Harmonogram (program skrócony):

Duża Sala, Gdynia Arena (PDF)

Sala Seminaryjna, Gdynia Arena (PDF)

Fotoplastykon, Centrum Konferencyjne PPNT (PDF)

* Salon mediów i sprzętu outdoorowego:

plan stoisk w hali Gdynia Arena (PDF)

* Kolorowy program Kolosów (za rok) 2018:

Wszystkie wydarzenia związane z Kolosami (za rok) 2018 z opisami i zdjęciami (PDF, 7,7 MB).

 

3. ZDJĘCIA

Zdjęcia udostępniamy bezpłatnie. Prosimy zainteresowane redakcje o kontakt.

 

4. DO POBRANIA

Kolosy (za rok) 2018- BANER POZIOMY v1 (POBIERZ)

Kolosy (za rok) 2018- BANER POZIOMY v2 (POBIERZ)

Kolosy (za rok) 2018 - ID (kolor) PION (POBIERZ)

Kolosy (za rok) 2018 - ID (cz-b) PION (POBIERZ)

Kolosy (za rok) 2018 - PLAKAT (POBIERZ)

 

5. ORGANIZACJA FINAŁU KOLOSÓW I CEREMONII WRĘCZENIA NAGRÓD

W tym roku po raz pierwszy finał Kolosów zostanie podzielony na dwa wydarzenia. W sobotę o godz. 16.20 Kapituła ogłosi nazwiska zwycięzców i wyróżnionych w kategoriach ALPINIZM, EKSPLORACJA JASKIŃ oraz ŻEGLARSTWO, zaś w niedzielę o godz. 16.00 poznamy wszystkich pozostałych laureatów (w tym w kategoriach PODRÓŻE i WYCZYN ROKU oraz laureatów Nagrody im. Andrzeja Zawady i Nagrody Wieczni Młodzi).

To o dwa razy więcej niż dotąd pretekstów, by przebić się z korespondencją z Gdyni na czołówkę.

W trakcie trwania obu ceremonii w hali Gdynia Arena na scenie będą mogły przebywać wyłącznie osoby wskazane przez organizatorów, w tym fotoreporter i operator kamery z ramienia organizatora Kolosów. Pozostałe osoby posiadające akredytacje audiowizualne prosimy o zajęcie miejsc umożliwiających sprawny przebieg ceremonii, przede wszystkim o niewchodzenie na scenę.

 

6. KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań i/lub wątpliwości, prosimy się z nami kontaktować:

+48 503 478 940

 

Do zobaczenia w Gdyni!