Zgłoszenia, telebim i jeszcze więcej przestrzeni. Zaczynamy odliczanie

Ilość wyświetleń: 8880 - Dodano: wtorek, 01 grudnia 2015 09:27

Fot. Adrian Larisz

Od dziś na odświeżonej stronie Kolosy.pl znajdziecie to, co przed kolejną edycją imprezy najważniejsze: zasady udziału w XVIII OSPŻiA – Kolosach (za rok) 2015 oraz formularze zgłoszeń dla wszystkich, którzy chcieliby w Gdyni opowiedzieć o swoich wyprawach, pokazać zdjęcia albo zawalczyć o grant na realizację swoich pomysłów. A co z telebimem? Będzie!


Wszystkie informacje dotyczące zgłaszania wypraw i warunków udziału w OSPŻiA – Kolosach zebraliśmy w jednym miejscu:

http://www.kolosy.pl/nagrody/zasady-udzialu

Czytajcie, ściągajcie, wypełniajcie i przysyłajcie.

Dla leniwych linki do formularzy zgłoszeniowych również tutaj:
>>> FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO KOLOSÓW (za rok) 2015 - INFORMACJA O WYPRAWIE
>>> FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO KOLOSÓW (za rok) 2015 - REKOMENDACJA
>>> FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO FOTOPLASTYKONU W RAMACH XVIII OSPŻiA - KOLOSÓW (za rok) 2015

Na zgłoszenia do Kolosów, Fotoplastykonu i Nagrody im. Andrzeja Zawady czekamy do 15 stycznia 2016 roku.

To po pierwsze. Po drugie: podczas ostatniej edycji, w marcu 2015, spróbowaliśmy przeniesienia części imprezy z hali Gdynia Arena (gdzie wciąż odbywa się jej zasadnicza część) do nieodległego Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego. W dosyć zgodnej opinii pomysł się sprawdził, dlatego zdecydowaliśmy sie go rozwinąć. Tak jak ostatnio, w PPNT zobaczymy większość pokazów Fotoplastykonu (w sali audytoryjnej, mieszczącej 300 widzów). Będziemy też transmitować „na żywo” to, co dzieje się na dużej sali w hali Gdynia Arena – tym razem jednak już nie do jednej, ale do trzech sal, o łącznej pojemności 422 widzów!

A wszystko po to, by rozładować kolejki i sprawić, by wejście na Kolosy w godzinach popołudniowych trwało krócej i było mniej uciążliwe.

Ale zaraz: czy ktoś z oczekujących przed halą Gdynia Arena nie wspomniał kiedyś o tym, że przed obiektem przydałby się telebim, na którym można by śledzić to, co dzieje się w środku? Albo nawet: czy nie wspominało o tym wielu z Was i to całkiem często?

Więc po trzecie: przed halą Gdynia Arena stanie telebim.

To tyle w skrócie. Jeszcze raz zachęcamy do Was do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi zasad udziału w XVIII OSPŻiA – KOLOSACH (za rok) 2015 (http://www.kolosy.pl/nagrody/zasady-udzialu), z niecierpliwością czekamy na Wasze zgłoszenia, a wszystkim urodzonym w roku 1981 i młodszym przypominamy, że do wzięcia są nie tylko KOLOSY, ale i Nagroda im. Andrzeja Zawady, a wraz z nią 15 tys. zł na realizację projektu wyprawy.

A o terminach jeszcze kilka razy Wam przypomnimy.