Janowski na rowerze - Kolosy w Warszawie

Ilość wyświetleń: 4121 - Dodano: czwartek, 05 czerwca 2014 12:06

Janowski na rowerze - Kolosy w Warszawie

Spotkanie z pomysłodawcą i twórcą Kolosów Januszem Janowskim - aktualnie w rowerowej podróży z Krakowa do Gdyni - w warszawskiej kawiarni podróżniczej "Południk Zero" w najbliższą niedzielę, 8 czerwca, o godz. 18. Serdecznie zapraszamy!

 

Jak zapowiadał, tak zrobił - 1 czerwca, w niedzielę popołudniu, Janusz Janowski ruszył w rowerową podróż z Krakowa do Gdyni. Pomimo deszczu na dzień dobry, radzi sobie doskonale. Odwiedził - jakby inaczej? - Kolosy, Busko Zdrój, minął Kielce, potem Samsonów i w tej chwili jest już gdzieś za Nowym Miastem nad Pilicą. W weekend dotrze do Warszawy.

 

W niedzielę, 8 czerwca, o godz. 18. będzie gościem kawiarni podróżniczej "Południk Zero". Mieszkańców stolicy serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Kolosy w Warszawie - takich okazji nie należy lekceważyć.

 

Na trasie towarzyszy Januszowi Robert Czerniak (prelegent tegorocznych Kolosów), z którym spotkanie w "Południku Zero" odbędzie się z kolei w poniedziałek o 19. Oczywiście też na nie zapraszamy (opowieść o półrocznej rowerowej podróży ojca i syna przez Australię).

 

Zachęcamy również do odwiedzenia kanału Roberta na You Tube: U Dzikusa / DzikusTV - przeprowadza na nim rozmowy z podróżnikami, m.in. w najbliższy wtorek (10/06) odcinek z udziałem Damiana Wolfa Wagabundy, świetnie przyjętego w tym roku przez publiczność w Gdyni.

 

A Januszowi życzymy dobrej pogody na następnych kilometrach!

 

Więcej zdjęć z trasy na na facebooku: ZOBACZ.