AKTUALIZACJA | Kolosy jednak w październiku

Ilość wyświetleń: 2795 - Dodano: wtorek, 13 kwietnia 2021 11:20

AKTUALIZACJA | Kolosy jednak w październiku

Słońce bywa mylące. Wiosna przyszła, ale to nie znaczy, że życie stało się od razu lepsze i łatwiejsze we wszystkich aspektach. W związku z sytuacją epidemiczną i przedłużającym się lockdownem zdecydowaliśmy, że Kolosy (za rok) 2020 odbędą się w dniach 1-3 października 2021 roku


AKTUALIZACJA z dnia 31 maja 2021 r.

Miasto Gdynia  przyjmuje zgłoszenia do nagród finasowych, czyli Nagrody WM im. Aleksandra Doby i Nagrody im. Andrzeja Zawady, do 15 lipca 2021 r. Pozostałe terminy nie ulegają zmianie.


Mamy nadzieję, że do tego czasu warunki się poprawią i będziemy się mogli spotkać w Gdyni osobiście. Jeśli nie – przeprowadzimy w tym terminie imprezę online. Dobra wiadomość jest taka, że z uwagi na to przesunięcie wydłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do Kolosów we wszystkich kategoriach (również do nagródy im. Andrzeja Zawady, Wiecznie Młodzi i im. Macieja Kuczyńskiego) do 31 maja 2021 roku włącznie.


A swoją drogą – jesteśmy zaskoczeni. I to bardzo pozytywnie. Obawialiśmy się, a nawet spodziewaliśmy się, że zgłoszeń wypraw za rok 2020 będzie jak na lekarstwo, bo pandemia w znacznym stopniu ograniczyła podróżnikom pole działania, tymczasem jest naprawdę nieźle. Zgłoszeń nie brakuje, nie wszyscy przesiedzieli rok 2020 w domach, piekąc chleby, będzie o czym opowiadać jesienią.

Zatem – do zobaczenia w październiku, a do spóźnialskich prośba, żeby nie przesadzili. 31 maja to już taki prawdziwy deadline.

ZASADY UDZIAŁU (wszystkie terminy przesuwamy na 31 maja 2021)

Bądźcie zdrowi!

 

ins d