Zgłoszenia do Kolosów

Ilość wyświetleń: 8530 - Dodano: poniedziałek, 25 listopada 2013 14:38

Zgłoszenia do Kolosów

Przypominamy, że do 15 stycznia 2014 roku można wysyłać zgłoszenia do 15. edycji nagrody Kolosy oraz do Nagrody im. Andrzeja Zawady (połączonej z grantem w wysokości 15 tys. zł na zorganizowanie wyprawy). Z niecierpliwością czekamy na Wasze propozycje.


Prestiżowe statuetki za podróżnicze dokonania roku 2013 w kategoriach „Podróże”, „Żeglarstwo”, „Alpinizm”, „Eksploracja jaskiń” oraz „Wyczyn roku” zostaną wręczone podczas 16. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów. Kapituła Kolosów tradycyjnie przyzna również Super Kolosa za całokształt osiągnięć. Największa w Polsce doroczna impreza środowiska podróżniczego odbędzie się w dniach 7-9 marca w nowoczesnej hali  Gdynia Arena przy ul. Kazimierza Górskiego w Gdyni.


Prezentacjom wypraw oraz pokazom zdjęć i filmów zgłoszonych do Kolosów i Fotoplastykonu towarzyszyć będą tradycyjnie salon sprzętu i odzieży outdoorowej oraz Salon Mediów Podróżniczych. Będzie można na nim kupić książki, prasę i przewodniki, porozmawiać z autorami i zdobyć autografy.


Do Kolosów 2013 można zgłaszać zarówno własne wyprawy zakończone w roku 2013, jak i rekomendować przedsięwzięcia zrealizowane przez innych. Z kolei o Nagrodę im. Andrzeja Zawady mogą ubiegać się projekty wypraw, których autorzy nie przekroczyli (uwaga! podnieśliśmy próg wiekowy) trzydziestego piątego roku życia.


Formularze i warunki udziału >>>


Organizatorami 16. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów są: agencja MART i miasto Gdynia, które jest także sponsorem strategicznym OSPŻA.