Zgłoszenia do Kolosów (za rok) 2017. Zaczynamy

Ilość wyświetleń: 6656 - Dodano: czwartek, 14 grudnia 2017 22:37

Tak było 10 lat temu. fot. Adrian Larisz

Wiemy, trochę to trwało, ale już najwyższa pora. Udostępniamy dla Was zaktualizowane formularze, na których możecie zgłaszać kandydatury swoich wypraw do Kolosów do 22 stycznia. Zapraszamy


Podobnie jak przed rokiem, wszystkie informacje dotyczące zgłaszania wypraw i warunków udziału w 20. Ogólnopolskich spotkaniach Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów – Kolosach (za rok) 2017 zebraliśmy w jednym miejscu:

>>> XX OSPŻiA - KOLOSY (za rok) 2017: ZASADY UDZIAŁU

Dla wygody linki do formularzy zgłoszeniowych również tutaj:

>>> FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO KOLOSÓW (za rok) 2017 - INFORMACJA O WYPRAWIE

>>> FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO KOLOSÓW (za rok) 2017 - REKOMENDACJA

>>> FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO FOTOPLASTYKONU W RAMACH XX OSPŻiA - KOLOSÓW (za rok) 2017

Termin ich nadsyłania mija 22 stycznia 2018 roku,  jest jeszcze trochę czasu, niemniej, bardzo prosimy, kto może, niech nie czeka na ostatnią chwilę.

Nowością poprzedniej edycji Kolosów była nagroda/grant Wieczni Młodzi - dla tych, którzy przekroczyli 65 lat. Więcej na jej temat przeczytacie tutaj: Gdynia wspiera. Młodych i wiecznie młodych.

Na stronach Gdyni znajdziecie szczegółowe warunki udziału, tam również dowiecie się wszystkiego o Nagrodzie im. Andrzeja Zawady (zachęcamy do składania wniosków wszystkich, którzy mają pomysły na wyprawę i nie ukończyli jeszcze 35 lat): www.gdynia.pl

Jesteśmy niezmiernie ciekawi Waszych zgłoszeń i już się cieszymy na nadchodzące tygodnie, których zwieńczeniem będzie weekend 9-11 marca 2018 roku.

Zapraszamy do udziału w Kolosach. Czekamy na zgłoszenia.