Zgłoszenia do Kolosów (za rok) 2016. Zaczynamy

Ilość wyświetleń: 6742 - Dodano: środa, 14 grudnia 2016 13:07

Duża sala w hali Gdynia Arena | fot. Adrian Larisz

Wiemy, trochę to trwało. Wiemy też, że już najwyższa pora. A więc: udostępniamy dla Was zaktualizowane formularze, na których możecie zgłaszać kandydatury swoich wypraw do Kolosów (za rok) 2016, oraz szczegółowe informacje dotyczące zasad udziału w imprezie. Na propozycje czekamy o tydzień dłużej niż zwykle – do 22 stycznia. Bądźcie śmiali


Podobnie jak przed rokiem, wszystkie informacje dotyczące zgłaszania wypraw i warunków udziału w Ogólnopolskich spotkaniach Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów – Kolosach (za rok) 2016 zebraliśmy w jednym miejscu:

>>> XIX OSPŻiA - KOLOSY (za rok) 2016: ZASADY UDZIAŁU

Częstujcie się i korzystajcie.

Dla wygody linki do formularzy zgłoszeniowych również tutaj:

>>> FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO KOLOSÓW (za rok) 2016 - INFORMACJA O WYPRAWIE

>>> FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO KOLOSÓW (za rok) 2016 - REKOMENDACJA

>>> FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO FOTOPLASTYKONU W RAMACH XIX OSPŻiA - KOLOSÓW (za rok) 2016

Termin ich nadsyłania mija 22 stycznia 2017 roku, więc jest jeszcze trochę czasu, niemniej, bardzo prosimy, kto może, niech nie czeka na ostatnią chwilę.

Największą nowością tegorocznej edycji Kolosów będzie Nagroda Wieczni Młodzi - dla tych, którzy przekroczyli 65 lat. Więcej na jej temat przeczytacie tutaj: Gdynia wspiera. Młodych i wiecznie młodych.

Na stronach Gdyni znajdziecie szczegółowe warunki udziału, tam również dowiecie się wszystkiego o Nagrodzie im. Andrzeja Zawady (zachęcamy do składania wniosków wszystkich, którzy mają dobre pomysły i nie ukończyli jeszcze 35 lat): www.gdyniaturystyczna.pl

Jesteśmy niezmiernie ciekawi Waszych zgłoszeń i już się cieszymy na nadchodzące tygodnie, których zwieńczeniem będzie weekend 10-12 marca 2017 roku.

Piszcie. Czekamy.