Memoriał im. Piotra Morawskiego: w niedzielę poznamy zwycięzców

Ilość wyświetleń: 3730 - Dodano: niedziela, 04 marca 2012 23:30

Memoriał im. Piotra Morawskiego: w niedzielę poznamy zwycięzców

Trwa II edycja konkursu „Miej odwagę!”. Kilka dni temu zakończył się etap głosowania przez internet, a już 11 marca w Gdyni, po finale Kolosów, dowiemy się, kto wygrał

Memoriał im. Piotra Morawskiego „Miej odwagę!” powstał dla upamiętnienia jednego z najwybitniejszych polskich himalaistów ostatnich lat, zmarłego tragicznie w 2009 r. Celem przedsięwzięcia jest wsparcie ciekawych i ambitnych projektów wypraw, które każdy może zgłosić kapitule konkursu (w tej edycji termin zgłaszania kandydatur upłynął 31 stycznia). Następnie na stronie Memoriału odbywa się głosowanie przez internet (w tym roku od 1 do 29 lutego). Głosy uzyskane w plebiscycie mają wpływ na ostateczne wyniki konkursu w 50%. Drugie 50% należy do Kapituły Memoriału, w której skład wchodzą Olga Morawska (pisarka, wdowa po Piotrze Morawskim), przedstawiciel marki Alpinus, Stefan Czerniecki (zwycięzca poprzedniej edycji Memoriału) oraz członkowie Alpinus Expedition Team: Edyta Ropek, Jacek Kudłaty i Piotr Gąsiorowski.

    

Ogłoszenie nazwisk autorów zwycięskich projektów wypraw odbywa się w Gdyni, po finale Kolosów. W tym roku – w niedzielę, 11 marca o godz. 17.30. Nagrodzeni zostają na rok członkami Alpinus Expedition Team i uzyskują wsparcie w realizacji wyprawy.

    

[pt]

      

Więcej: alpinus-miejodwage.pl
Czytaj także: Piotr Morawski