Kolosy (za rok) 2016 - INFORMACJE DLA DZIENNIKARZY

Ilość wyświetleń: 5249 - Dodano: piątek, 03 marca 2017 13:21

Paweł Drozd z radiowej Trójki | fot. Adrian Larisz

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów do współpracy przy relacjonowaniu Kolosów. Żeby ułatwić Wam pracę, zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie najważniejsze i najpotrzebniejsze informacje dotyczące 19. OSPŻiA oraz Kolosów (za rok) 2016. Mamy nadzieję, że Wam to pomoże


1. AKREDYTACJE

Przypominamy, że prowadzenie działalności dziennikarskiej podczas imprezy wymaga akredytacji. Prosimy osoby i redakcje zainteresowane jej uzyskaniem o kontakt z nami przed imprezą (najlepiej przez wysłanie formularza akredytacyjnego dostępnego TUTAJ). Wnioski o akredytacje przyjmujemy mailowo do piątku, 10 marca (każdy otrzyma drogą elektroniczną potwierdzenie przyznania akredytacji).

Akredytacje będzie też można uzyskać w trakcie trwania Kolosów w Biurze Organizacyjnym imprezy (na parterze hali Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8, miejsce będzie wyraźnie oznakowane) po okazaniu ważnej legitymacji służbowej wystawionej przez konkretną redakcję/wydawcę.

Uzyskanie akredytacji prasowej/radiowej nie jest równoznaczne ze zgodą na filmowanie i fotografowanie podczas trwania Kolosów (za rok) 2016. Prosimy, by osoby i redakcje zainteresowane prowadzeniem działalności audiowizualnej, w tym fotograficznej, w trakcie imprezy wyraźnie zgłosiły to, występując o akredytację. Nie przewidujemy możliwości, by rejestrowanie obrazu i/lub dźwięku podczas Kolosów (za rok) 2016 odbywało się bez uzyskania na to zgody organizatora.

(DLA DZIENNIKARZY Z MEDIÓW PATRONUJĄCYCH KOLOSOM:

Konieczność uzyskania akredytacji nie dotyczy przedstawicieli redakcji, które są patronami medialnymi Kolosów, niemniej prosimy reprezentujących je dziennikarzy, by również, zanim rozpoczną pracę, zgłosili się do Biura Organizacyjnego po odbiór identyfikatorów).

   

2. MATERIAŁY DO WYKORZYSTANIA

Informacja prasowa o Kolosach (za rok) 2016 (PDF)

Czym są Kolosy (LINK PDF)

Pełny program z opisami poszczególnych pokazów:

Duża Sala, Gdynia Arena (LINK | PDF)

Sala Seminaryjna, Gdynia Arena (LINK | PDF)

Fotoplastykon, Centrum Konferencyjne PPNT (LINK | PDF | JAK TRAFIĆ)

Harmonogram (program skrócony):

Duża Sala, Gdynia Arena (PDF)

Sala Seminaryjna, Gdynia Arena (PDF)

Fotoplastykon, Centrum Konferencyjne PPNT (PDF)

Salon mediów i sprzętu outdoorowego:

plan stoisk w hali Gdynia Arena (PDF)

Kolorowy program Kolosów (za rok) 2016:

Wszystkie wydarzenia związane z Kolosami (za rok) 2016 z opisami i zdjęciami (PDF, 3 MB; 3 MB; w stopce, gdzie podaliśmy nazwiska autorów zdjęć, przez nieuwagę pominęliśmy Jakuba Świderskiego - przepraszamy, jego fotografia też znalazła się w programie).

* Wszystkie informacje i linki zebrane razem w jednym poręcznym pliku: (PDF).

 

3. ZDJĘCIA

Zdjęcia udostępniamy bezpłatnie. Prosimy zainteresowane redakcje o kontakt.

  

4. DO POBRANIA

Kolosy (za rok) 2016 - LOGO (POBIERZ)

Kolosy (za rok) 2016 - PLAKAT (POBIERZ)

Kolosy (za rok) 2016 - BANER 300x200 (POBIERZ)

Kolosy (za rok) 2016 - BANER 300x250 (POBIERZ)

Kolosy (za rok) 2016 - BANER 300x600 (POBIERZ)

Kolosy (za rok) 2016 - BANER 600x300 (POBIERZ)

Kolosy (za rok) 2016 - BANER 1300x248 (POBIERZ)

 

5. ORGANIZACJA FINAŁU KOLOSÓW I CEREMONII WRĘCZENIA NAGRÓD

W trakcie trwania ceremonii (w niedzielę 12 marca od godz. 16.00 w hali Gdynia Arena) na scenie będą mogły przebywać wyłącznie osoby wskazane przez organizatorów, w tym fotoreporter i operator kamery z ramienia organizatora Kolosów. Pozostałe osoby posiadające akredytacje audiowizualne prosimy o zajęcie miejsc umożliwiających sprawny przebieg ceremonii, przede wszystkim o niewchodzenie na scenę.

  

6. KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań i/lub wątpliwości, prosimy się z nami kontaktować:

 

+48 503 478 940