FotoGlob – przed nami etap II

Ilość wyświetleń: 6518 - Dodano: piątek, 02 marca 2012 12:58

FotoGlob – przed nami etap II

24 zdjęcia z największą liczbą głosów i dodatkowo 6 wybranych spośród pozostałych przez redakcję Kolosy.pl znalazło się w II etapie tegorocznego konkursu FotoGlob. Już za tydzień będzie je można oglądać na wystawie w Gdyni podczas Kolosów

Ze względu na stosunkowo najmniejszą liczbę zdjęć zgłoszonych w kategorii „Akcja” oraz niewielką, w porównaniu z pozostałymi kategoriami, ilość oddanych na nie głosów, Jury zdecydowało, by w II etapie konkursu znalazły się 24 zdjęcia z największą liczbą głosów w ogóle, bez względu na kategorię. Po nałożeniu na wyniki dodatkowego filtra (o którym była mowa w warunkach zgłoszenia do konkursu), że w II etapie każdy autor może mieć nie więcej niż jedno zdjęcie w danej kategorii, lista finałowa FotoGloba podczas Kolosów 2011 przedstawia się następująco:

   

    

Ostateczne wyniki konkursu poznamy w przyszłą niedzielę. Kto o nich zadecyduje?

    

Powiększenia zdjęć wybranych do etapu II zostaną wydrukowane przez Urząd Miasta Gdynia i będą eksponowane podczas OSPŻiA oraz finału Kolosów 2011 w Hali Sportowo-Widowiskowej „Gdynia”. Spośród prezentowanych fotografii Jury wybierze najlepsze i przyzna Grand Prix wystawy FotoGlob, a publiczność, głosując za pomocą kuponów, wskaże laureata Nagrody Publiczności.
     
Autorzy zwycięskich zdjęć, oprócz dyplomów, otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

     

Przy okazji przepraszamy wszystkich uczestników konkursu, zarówno autorów zdjęć jak i głosujących, za niedociągnięcia podczas jego trwania. Prosimy o wyrozumiałość: to była pierwsza edycja FotoGloba z możliwością głosowania przez internet, przy następnej postaramy się, by nie powtórzyć wpadek. I postaramy się już wyłączyć licznik na czas, bo w tym roku 26 lutego, w nawale pracy, zapomnieliśmy.

    

[red.]