FotoGlob – czekamy na Wasze zgłoszenia

Ilość wyświetleń: 4264 - Dodano: piątek, 23 stycznia 2015 15:41

FotoGlob – czekamy na Wasze zgłoszenia

Wszystkich podróżujących fotografów i fotografujących podróżników jak co roku zapraszamy do udziału w konkursie FotoGlob, który tradycyjnie towarzyszy Kolosom. Warto – i ze względu na nagrody, i dla satysfakcji obejrzenia swojego zdjęcia na wystawie w Gdyni. Na Wasze propozycje – w trzech kategoriach: NATURA, CZŁOWIEK i AKCJA - czekamy do 15 lutego

                

Konkurs ma charakter otwarty i może w nim wziąć udział każdy. Nie trzeba być zawodowym fotografem. Wystarczy robić ciekawe zdjęcia (no i jeszcze być pełnoletnim) i je do nas przysłać (na adres fotoglob(małpa)kolosy.pl) – jedną, dwie lub (maksymalnie) trzy propozycje, nie więcej niż po jednej do każdej kategorii:

          

NATURA (krajobrazy, zwierzęta, rośliny)

CZŁOWIEK (portrety – indywidualne albo zbiorowe)

AKCJA (człowiek lub ludzie w dynamicznym działalniu)

              

Na Wasze prace (prosimy, żeby wielkość jednego pliku nie przekraczała 200 kB; więcej nt. wymagań technicznych przeczytacie w Regulaminie) czekamy do niedzieli 15 lutego do północy.

            

Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć wybierzemy dwadzieścia cztery – naszym zdaniem – najlepsze (z zastrzeżeniem, że będzie to nie więcej niż jedno zdjęcie danego autora), które tym samym nominujemy do drugiego etapu konkursu.

                

Nominowane prace trafią na wystawę, towarzyszącą 17. Ogólnopolskim Spotkaniom Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów oraz Kolosom 2014. Zdjęcia będzie można oglądać przez wszystkie trzy dni trwania imprezy w hali Gdynia Arena (13-15 marca 2015 roku).

               

Jury konkursu wybierze z prezentowanych fotografii jedną i przyzna jej autorowi lub autorce Grand Prix wystawy FotoGlob (oprócz nagrody honorowej – tytułu zwycięzcy – będą też nagrody rzeczowe o wartości 1000 zł). Z kolei publiczność 17. OSPŻiA wybierze swojego laureata, glosując za pośrednictwem kuponów (nagrody o wartości 700 zł).

                

W tym roku postanowiliśmy zrezygnować z głosowania przez internet. Chcemy traktować nagrodę publiczności przede wszystkim jako okazję do dobrej zabawy na miejscu, w Gdyni.

             

Zanim wyślecie do nas zgłoszenie, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

             

Czekamy! Do 15 lutego.