Dlaczego warto wybrać się na Kolosy

Ilość wyświetleń: 4400 - Dodano: wtorek, 03 stycznia 2012 00:00

Dlaczego warto wybrać się na Kolosy

Jeśli tylko możesz, bierz udział we wszystkich spotkaniach i festiwalach - na pewno warto. Jeśli jednak musisz wybierać - wybór jest prosty. Nie możesz pominąć Gdyni

  

U nas nie będziesz się nudził. Program budujemy w oparciu o najnowsze dokonania polskich podróżników, uwzględniając ich rangę (Kolosy), ale także atrakcyjność przekazu i różnorodność tematów (Fotoplastykon). Od eksploracji dziewiczych korytarzy jaskiń, poprzez samotne rejsy dookoła świata, po ekspedycje do najbardziej oddalonych od cywilizacji zakątków Ziemi. Od tego co wzrusza i bawi, poprzez edukację i historię, po mrożące krew w żyłach relacje z ekstremalnych wypraw. Pełny obraz dokonań środowiska.

   

Więc jeszcze raz: dlaczego warto wybrać się na Kolosy?

     

-> bo to zdecydowanie największa impreza globtroterska w Polsce. Nie musisz kupować biletu lub rezerwować miejsca. W najbliższej edycji udostępnimy prawie 4 tys. miejsc. Druga impreza w rankingu (bierzemy pod uwagę także festiwale górskie) jest trzy razy mniejsza od naszej. Pomimo tego rozmachu u nas nadal panuje wyjątkowa atmosfera.

  

   

  

-> bo w programie ostatnich Spotkań było 90 pokazów, prelekcji i wykładów, m.in. panel seminaryjny, i to wszystko w przeciągu trzech dni, od wczesnych godzin porannych do północy. Nie musisz brać tygodniowego urlopu, by to wszystko zobaczyć.

  

  

  

-> bo to impreza dla wszystkich podróżników, nie tylko dla tych doświadczonych, ale także dla tych początkujących. Tu nikt nie dzieli uczestników na bardziej i mniej ważnych. Może się zdarzyć, że będziesz siedział obok Cichego, Wielickiego lub prezydenta Gdyni.

   

  

   

-> bo Spotkaniom towarzyszą profesjonalne wystawy fotograficzne i to wszystko jest na miejscu. Nie musisz biegać po całym mieście.

   

  

   

-> bo będziesz mógł nie tylko zobaczyć, ale także zakupić sprzęt i odzież outdoorową. Nie zabraknie także podróżniczej literatury, przewodników oraz globtroterskiej, górskiej i żeglarskiej prasy.

   

  

   

-> bo Kolosy to pierwsze (pod każdym względem) nagrody za dokonania podróżniczo-eksploracyjne w Polsce. Inni próbują nas tylko naśladować.

  

Jeśli jeszcze nie pracujesz i nie masz nadmiaru kasy, my to rozumiemy, u nas nie musisz płacić za wstęp. Pamiętaj jednak, że kiedy już wrócisz ze swojej pierwszej poważnej wyprawy, u nas nie dostaniesz honorarium za występ. To będzie Twój wkład w tę imprezę.
  
Zastanawiasz się, skąd bierze się fenomen Kolosów, dlaczego impreza rośnie nam jak na drożdżach? Każdy, kto był tu chociaż raz, już wie.

   

[JJ]